Muziek aan Bed zoekt professionele cellisten

We gaan ons team verder uitbreiden om daarmee nog meer ziekenhuizen en zorginstellingen te kunnen bedienen. Ben jij of ken jij een professioneel cellist(e)? Lees verder.

Muziek aan Bed zoekt professionele cellisten met een afgeronde conservatoriumopleiding.

We zoeken professionele cellisten die de uitdaging willen aangaan om van heel dichtbij te ervaren wat muziek doet bij kwetsbare kinderen en volwassenen. Cellisten die durven te onderzoeken hoe je met je cellospel en je presentatie kunt bijdragen aan een belangrijk lichtpunt tijdens een (ziekenhuis)dag. Ben jij die fantastische cellist(e) die ons team komt versterken? In het voorjaar van 2022 organiseren we een nieuwe sollicitatieronde. Schrijf je je vóór 5 februari in met je motivatie en CV via info@muziekaanbed.nl, zodat we je kunnen uitnodigen. Klik hier voor meer achtergrondinformatie: vacature cellist 2022.

Beluister hier het radio-interview over deze nieuwe vacature. Met dank aan NH Radio.


ONLINE VRAAGUUR | Vragen over deze vacature? Stel ze aan onze directeur / mede-oprichter Tjakina Oosting op vrijdag 4 februari om 9.30 uur via zoom. Stuur een mail naar henriett@muziekaanbed.nl voor de link.