Speellijst

2019

Aankomend | Archief: 2020 2019
  • do
    10
    jan
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • do
    10
    jan
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • vr
    11
    jan
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    11
    jan
    2019

    LUMC

    Leiden

  • do
    17
    jan
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    17
    jan
    2019

    OLVG Oost

    Amsterdam

  • do
    17
    jan
    2019

    OLVG West

    Amsterdam

  • vr
    18
    jan
    2019

    AMSTA Amsterdam Oost

    Amsterdam

  • do
    24
    jan
    2019

    Amstelring Leo Polak West

    Amsterdam

  • do
    24
    jan
    2019

    Bruggerbosch

    Enschede

  • vr
    25
    jan
    2019

    Gouwestein

    Gouda

  • vr
    25
    jan
    2019

    LUMC

    Leiden

  • vr
    25
    jan
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    31
    jan
    2019

    Rosengaerde Zorgcentrum

    Dalfsen

  • vr
    01
    feb
    2019

    Wilhelmina Kinderziekenhuis

    Utrecht

  • vr
    01
    feb
    2019

    Isala

    Zwolle

  • vr
    01
    feb
    2019

    LUMC

    Leiden

  • do
    07
    feb
    2019

    Antoni van Leeuwenhoek

    Amsterdam

  • vr
    08
    feb
    2019

    OLVG Oost

    Amsterdam

  • do
    14
    feb
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • do
    14
    feb
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • vr
    15
    feb
    2019

    Sunenz / Zuidoostzorg

    Drachten

  • do
    21
    feb
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • vr
    22
    feb
    2019

    AMSTA Amsterdam Oost

    Amsterdam

  • vr
    22
    feb
    2019

    LUMC

    Leiden

  • vr
    01
    mrt
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • vr
    01
    mrt
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    07
    mrt
    2019

    Rosengaerde Zorgcentrum

    Dalfsen

  • do
    07
    mrt
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    08
    mrt
    2019

    Wilhelmina Kinderziekenhuis

    Utrecht

  • wo
    13
    mrt
    2019

    LUMC

    Leiden

  • do
    14
    mrt
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    14
    mrt
    2019

    OLVG West

    Amsterdam

  • do
    21
    mrt
    2019

    Amstelring Leo Polak West

    Amsterdam

  • do
    21
    mrt
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • vr
    22
    mrt
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    22
    mrt
    2019

    AMSTA Amsterdam Oost

    Amsterdam

  • vr
    22
    mrt
    2019

    Gouwestein

    Gouda

  • di
    26
    mrt
    2019

    St. Zuidwester

    Middelharnis

  • do
    28
    mrt
    2019

    Tergooi



  • do
    28
    mrt
    2019

    Bruggerbosch

    Enschede

  • vr
    29
    mrt
    2019

    Tergooi



  • vr
    29
    mrt
    2019

    Wilhelmina Kinderziekenhuis

    Utrecht

  • vr
    29
    mrt
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    04
    apr
    2019

    Antoni van Leeuwenhoek

    Amsterdam

  • vr
    05
    apr
    2019

    Isala

    Meppel

  • vr
    05
    apr
    2019

    LUMC

    Leiden

  • zo
    07
    apr
    2019

    Muziek aan Bed in concert

    Amsterdam

  • do
    11
    apr
    2019

    Sunenz / Zuidoostzorg

    Drachten

  • vr
    12
    apr
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • vr
    12
    apr
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    18
    apr
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    18
    apr
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    19
    apr
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    25
    apr
    2019

    Rosengaerde Zorgcentrum

    Dalfsen

  • do
    25
    apr
    2019

    Amstelring Leo Polak West

    Amsterdam

  • vr
    26
    apr
    2019

    Tergooi



  • vr
    26
    apr
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    09
    mei
    2019

    Tergooi



  • do
    09
    mei
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    09
    mei
    2019

    OLVG West

    Amsterdam

  • vr
    10
    mei
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • vr
    10
    mei
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    16
    mei
    2019

    Amstelring Leo Polak West

    Amsterdam

  • do
    16
    mei
    2019

    OLVG Oost

    Amsterdam

  • do
    23
    mei
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    23
    mei
    2019

    Bruggerbosch

    Enschede

  • vr
    24
    mei
    2019

    Tergooi



  • vr
    24
    mei
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    24
    mei
    2019

    Gouwestein

    Gouda

  • vr
    24
    mei
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    06
    jun
    2019

    Rosengaerde Zorgcentrum

    Dalfsen

  • do
    06
    jun
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    07
    jun
    2019

    Wilhelmina Kinderziekenhuis

    Utrecht

  • vr
    07
    jun
    2019

    Isala

    Zwolle

  • di
    11
    jun
    2019

    St. Jansdal

    Harderwijk

  • di
    11
    jun
    2019

    AMSTA Amsterdam Oost

    Amsterdam

  • do
    13
    jun
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • vr
    14
    jun
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • do
    20
    jun
    2019

    Sunenz / Zuidoostzorg

    Drachten

  • do
    20
    jun
    2019

    OLVG Oost

    Amsterdam

  • vr
    21
    jun
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    21
    jun
    2019

    Amstelring Leo Polak West

    Amsterdam

  • vr
    21
    jun
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    27
    jun
    2019

    Tergooi



  • do
    27
    jun
    2019

    Antoni van Leeuwenhoek

    Amsterdam

  • vr
    28
    jun
    2019

    Tergooi



  • vr
    28
    jun
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    28
    jun
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    04
    jul
    2019

    Bruggerbosch

    Enschede

  • vr
    05
    jul
    2019

    Wooncentrum de Zeester

    Den Helder

  • vr
    05
    jul
    2019

    Isala

    Zwolle

  • ma
    08
    jul
    2019

    OLVG West

    Amsterdam

  • do
    11
    jul
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • do
    11
    jul
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    11
    jul
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • vr
    12
    jul
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    12
    jul
    2019

    Gouwestein

    Gouda

  • vr
    19
    jul
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    22
    aug
    2019

    Amstelring Leo Polak West

    Amsterdam

  • do
    22
    aug
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • vr
    23
    aug
    2019

    Hospice Kajan

    Hilversum

  • vr
    23
    aug
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    29
    aug
    2019

    Rosengaerde Zorgcentrum

    Dalfsen

  • do
    29
    aug
    2019

    Antoni van Leeuwenhoek

    Amsterdam

  • vr
    30
    aug
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • vr
    30
    aug
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    30
    aug
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    05
    sep
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    12
    sep
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • do
    12
    sep
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    12
    sep
    2019

    OLVG West

    Amsterdam

  • vr
    13
    sep
    2019

    Sunenz / Zuidoostzorg

    Drachten

  • vr
    13
    sep
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    19
    sep
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    19
    sep
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • vr
    20
    sep
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • vr
    20
    sep
    2019

    Weidesteyn

    Hoogeveen

  • do
    26
    sep
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    26
    sep
    2019

    AMSTA Amsterdam Oost

    Amsterdam

  • vr
    27
    sep
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    27
    sep
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    03
    okt
    2019

    Sunenz / Zuidoostzorg

    Drachten

  • do
    03
    okt
    2019

    Bruggerbosch

    Enschede

  • vr
    04
    okt
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    04
    okt
    2019

    Wilhelmina Kinderziekenhuis

    Utrecht

  • vr
    04
    okt
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    10
    okt
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • do
    10
    okt
    2019

    Amstelring Leo Polak West

    Amsterdam

  • do
    10
    okt
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • vr
    11
    okt
    2019

    Tergooi



  • vr
    11
    okt
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    11
    okt
    2019

    AMSTA Amsterdam Oost

    Amsterdam

  • vr
    11
    okt
    2019

    LUMC

    Leiden

  • wo
    16
    okt
    2019

    LUMC

    Leiden

  • do
    17
    okt
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    17
    okt
    2019

    OLVG Oost

    Amsterdam

  • vr
    18
    okt
    2019

    Wooncentrum de Zeester

    Den Helder

  • vr
    18
    okt
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    18
    okt
    2019

    Gouwestein

    Gouda

  • do
    24
    okt
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    24
    okt
    2019

    Antoni van Leeuwenhoek

    Amsterdam

  • vr
    25
    okt
    2019

    Amstelring Leo Polak West

    Amsterdam

  • vr
    25
    okt
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    31
    okt
    2019

    Rosengaerde Zorgcentrum

    Dalfsen

  • do
    31
    okt
    2019

    Sunenz / Zuidoostzorg

    Drachten

  • do
    31
    okt
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    01
    nov
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • vr
    01
    nov
    2019

    Isala

    Meppel

  • do
    07
    nov
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    07
    nov
    2019

    Bruggerbosch

    Enschede

  • do
    07
    nov
    2019

    Gouwestein

    Gouda

  • vr
    08
    nov
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    08
    nov
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    08
    nov
    2019

    LUMC

    Leiden

  • do
    14
    nov
    2019

    OLVG West

    Amsterdam

  • do
    14
    nov
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    14
    nov
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • vr
    15
    nov
    2019

    Tergooi



  • vr
    15
    nov
    2019

    AMSTA Amsterdam Oost

    Amsterdam

  • vr
    15
    nov
    2019

    LUMC

    Leiden

  • do
    21
    nov
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    21
    nov
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    21
    nov
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    22
    nov
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht

  • vr
    22
    nov
    2019

    Weidesteyn

    Hoogeveen

  • vr
    22
    nov
    2019

    Gouwestein

    Gouda

  • vr
    22
    nov
    2019

    OLVG Oost

    Amsterdam

  • do
    28
    nov
    2019

    Sunenz / Zuidoostzorg

    Drachten

  • do
    28
    nov
    2019

    Bruggerbosch

    Enschede

  • vr
    29
    nov
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    29
    nov
    2019

    Wilhelmina Kinderziekenhuis

    Utrecht

  • vr
    29
    nov
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    29
    nov
    2019

    Vivent Hof van Hintham

    Rosmalen

  • vr
    29
    nov
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    05
    dec
    2019

    Rosengaerde Zorgcentrum

    Dalfsen

  • do
    05
    dec
    2019

    Amstelring Leo Polak West

    Amsterdam

  • vr
    06
    dec
    2019

    UMCG

    Groningen

  • vr
    06
    dec
    2019

    AMSTA Amsterdam Oost

    Amsterdam

  • vr
    06
    dec
    2019

    LUMC

    Leiden

  • do
    12
    dec
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    12
    dec
    2019

    Antoni van Leeuwenhoek

    Amsterdam

  • do
    12
    dec
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • do
    19
    dec
    2019

    UMCG

    Groningen

  • do
    19
    dec
    2019

    Beatrix Kinderziekenhuis

    Groningen

  • do
    19
    dec
    2019

    Boven IJ

    Amsterdam

  • vr
    20
    dec
    2019

    Isala

    Zwolle

  • vr
    20
    dec
    2019

    LUMC

    Leiden

  • vr
    20
    dec
    2019

    Martini Ziekenhuis

    Groningen

  • zo
    22
    dec
    2019

    Prinses Maxima Centrum

    Utrecht